Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI

Savo užsakytas prekes galite atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje – Savanorių pr. 180 arba rinktis pristatymą į namus. Visą pavasarį prekių pristatymas į namus NEMOKAMAS!

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per Venipak kurjerių tarnybą.

PRISTATYMO TERMINAI

Prekių atsiėmimas fizinėje parduotuvėje:

Užsakymą paruošime per 1 d. d. Atsiimdami užsakymą, pateikite užsakymo numerį ir būtinai turėkite asmens tapatybės dokumentą. Parduotuvėje už įsigytas prekes galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele. Jei pageidaujate, kad Jūsų prekes atsiimtų kitas asmuo, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją.

Prekių pristatymas į namus:

Įprastai užsakymą pristatysime per 1-3 d. d. Dėl prastesnių oro sąlygų, didelio užsakymų kiekio, stambesnių užsakymų ar užsakymų į nuošalesnę vietovę  prekių pristatymo laikas gali kiek prailgti. Tokiu atveju, būtinai Jus informuosime.

INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI

Ruošiame užsakymus ir pagal individualius poreikius. Įmaišyme į dažus Jūsų norimos spalvos pigmentą ir pagaminsime dažus specialiai Jums! Užsakymą galėsite atsiimti Jums patogiu būdu: fizinėje parduotuvėje arba pristatysime jį tiesiai į namus.

 

SVARBU! Šaltuoju metų laiku nepristatome užsakymų į namus, nes dažai yra jautrūs temperatūros pokyčiams, ypatingai šalčiui. Dėl to norėdami išlaikyti dažų kokybę, savo užsakymą galėsite atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje.